ukręcone

UKRĘCONE WSPIERA

My też stoimy po stronie kobiet jak Fundacja Feminoteka i jej sklep z Samymi Dobrami, również przekazanymi przez nas. Mila opisała dobre działanie konopi, przeczytaj. Regularnie przekazujemy nasze blendy eteryczne, by wspomóc działalność Feminoteki. Całkowite zyski z marki kosmetycznej Samo Dobro wydatkowane są na działalność statutową Fundacji.

Telefon dla kobiet doświadczających przemocy 888 88 33 88.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspomaga działanie służby zdrowia w Polsce. Jest tam gdzie brakuje sprzętu specjalistycznego, programów ochrony zdrowia. Reaguje na wydarzenia kryzysowe. My też chcemy być częścią tego typu działań, dlatego UKRĘCONE wspiera WOŚP. Każdego roku wystawiamy na licytację styczniową, tuż przed wielkim finałem udział w naszych warsztatach. Zawsze dajemy Wam znać o tym za pomocą mediów społecznościowych i naszej strony.

Fundacja Ocalenie pomaga uchodźcom i uchodźczyniom, imigrantom i imigrantkom, repatriantom i repatriantkom budować nowe życie w Polsce. Działa od 2000 roku. wspiera migrantów i migrantki w integracji i indywidualnym rozwoju. Działa na rzecz dialogu międzykulturowego i wzmacniania społeczeństwa obywatelskiego. Dąży do tego, aby każdy człowiek mógł żyć godnie i w poszanowaniu swoich praw.

W marcu przekażemy 1% przychodu ze sklepu na konto Fundacji, by wesprzeć Ukrainę.