OPRACOWANIE RECEPTURY KOSMETYKU

Czym jest opracowanie receptury kosmetyku i dlaczego warto je zlecić profesjonalistom? Nasza firma ukręcone specjalizuje się w opracowywaniu receptur i składów kosmetyków, które są zgodne z wymogami rynku kosmetyków w Unii Europejskiej. Mamy profesjonalne podejście i doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy doskonałym partnerem dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości i wyjątkowych kosmetyków w swojej ofercie.

Stworzymy dla Twojej Firmy kosmetyk idealny i na wyłączność. Powiedz nam, jakie substancje czynne mają się w nim znaleźć i dla kogo ma być przeznaczony.

Opracowanie receptury i składu kosmetyków wymaga też dogłębnej wiedzy na temat najnowszych trendów i przepisów prawnych dotyczących branży kosmetycznej. Ukręcone, dzięki swojemu doświadczeniu, jest w stanie zapewnić klientom składy kosmetyków, które spełniają wszystkie wymogi UE oraz są zgodne z najnowszymi wytycznymi.

Jednym z naszych głównych atutów jest zdolność do wykorzystywania nowoczesnych surowców kosmetycznych. Wybieramy najwyższej jakości składniki i dbamy o to, aby kosmetyki były skuteczne oraz bezpieczne w użyciu. Jesteśmy safety assessorami z wieloletnim stażem. Współpracując z ukręcone, masz także dostęp do wiedzy o szerokim portfolio innowacyjnych składników, które wzbogacą Twoje produkty kosmetyczne.

Opracowanie receptury kosmetyku. Krem do twarzy, tusz do rzęs, dezodorant? Jaki kosmetyk chcesz wprowadzić na rynek UE?

Ważnym aspektem współpracy z ukręcone jest też umowa poufności. Wszelkie informacje dotyczące opracowywanych receptur i składów oraz innych tajemnic handlowych są chronione i objęte ścisłą poufnością. Twoja Firma może mieć pewność, że te dane i know-how są bezpieczne i niepodzielne. Podpisz z nami umowę poufności.

Korzyści wynikające z usług naszej firmy ukręcone, obejmują także nasze doświadczenie i nowoczesne podejście. Mamy możliwość opracowania składów kosmetyków zgodnych z wymogami UE oraz wykorzystanie nowoczesnych surowców kosmetycznych. Wyróżnij się na rynku i współpracuj z ukręcone. Oferujemy również innowacyjne i skuteczne opracowania receptury kosmetyku, które spełniają oczekiwania klientów.

  • cena od 1000 złotych netto + 23% vat
  • podana cena dotyczy do 10 składowych pojedynczego produktu przy trzech zamówionych formulacjach
  • w cenie dwa warianty gotowego kosmetyku i jedna modyfikacja
  • czas realizacji do 5 tygodni roboczych
  • zgodność z wymogami surowcowymi
  • wytyczne techniczne
  • poufność a także wyłączność
  • wykonujemy także raporty oceny bezpieczeństwa oraz karty MSDS IFRA

KONTAKT DO FORMULATORÓW

bartek@ukrecone.comaleksandra@ukrecone.com